Ārstnieciskā masāža Ārstniecības metode, kurā izmanto dozētu mehānisku iedarbi uz cilvēka ķermeni, ar masiera rokām vai citām ķermeņa daļām, vai speciāliem aparātiem ārstnieciskos vai profilaktiskos nolūkos.

Bērnu masāžaDažādu potenciālo slimību novērsana un profilakse, stimulējot pareizo bērna attīstību un augšanu.

Punktu masāža (akupresūra)


Ķīniešu tradicionālās medicīnas tehnika, ko pielieto akupunktūras punktu stimulācijai dažādu slimību profilaksei un ārstēšanai, izmantojot galvenokārt pirkstu, pirkstu falangu, plaukstu vai elkoņa spiedienu.

Banku masāža


Ārstniecīskās masāžas palīgpaņemiens ar bankā izveidoto vakuumu, kas ļauj tikt pie dziļākiem muskuļu slāņiem, paaugstinot ārstnieciskās masāžas efektivitāti.

Guaša


Austrumu tradicionāla ārstēšanas tehnika, kur pielieto bifeļa ragu un speciālo eļļu patogēno faktoru izvadīšanai no organisma.

Ārstnieciskā teipošana


Ārstēšanas metode, kas balstīta uz kinezioloģijas principiem, lai veicinātu organisma atveseļošanās procesus ar lipīgas lentes pielīmēšanu dažādām ķermeņa daļām pēc īpašas metodikas.


Depresijas ārstēšanas papildterapija un stresa mazināšana    


Akupresūras metode, pamatojoties uz 2016. gadā veikto pētījumu „Akupresūras efektivitātes izvērtējums depresijas pacientu terapijā”.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.